.

.

2017 Лето Кимоно Плус Големина 5Xl Гроздобер Лилјак ракав Жените Блузи Лабава Секојдневен Дами Кошула Блузи Blusas Chemise Vetemen Femme

2017 Лето Кимоно Плус Големина 5Xl Гроздобер Лилјак ракав Жените Блузи Лабава Секојдневен Дами Кошула Блузи Blusas Chemise Vetemen

DEN 500.00
DEN 735.36
-32 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[000 Добредојдовте на нашата продавница Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!! Ако имате било какви проблеми со превозот! Ве молиме контактирајте со нас! Ако сакате да се купи повеќе квантитет, Ние може да ви понуди повеќе попуст! Ве молиме контактирајте со нас! ИМАЈТЕ на ум : Вие не може да се провери подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас! Ве молиме прочитајте ја големината на табелата, тоа е Азија големина.И да се споредат детали големина со ваш или Контактирајте со продавачот пред да го купите! Драг пријател, ако не сте сигурни големината, ве молиме контактирајте со нас и треба да ни кажете вашата висина, тежина, биста , ние ќе препорача на правото големина за вас, ви благодариме!
1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Сите нарачки ќе се испрати во 1-7 работни дена откако ќе се плати
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации, ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код.
1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја, не може да патеката). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле.

За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Streetwear
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
AREALNA
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Sashes
Стил:
улица
улица:
европа и америка
Yichang:
Среден И На Долг
Sleeve:
Кратко Sleeve
Облека фуста:
вратоврска
Шема:
Полна Боја
Модни детали:
завој
Составот на содржина:
51% (inclusive) -70% (inclusive)
Текстура:
коноп
Големина:
2xl 3xl 4xl 5xl Xl

Слични предлози