.

.

ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА Пролет Лето Долг Ракав Кошула Жените Женски Долго Став Памук Комбинација Chiffon Сончање Поврзана Cardigan

ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА Пролет Лето Долг Ракав Кошула Жените Женски Долго Став Памук Комбинација Chiffon Сончање Поврзана Cardigan

DEN 828.00
DEN 1200.00
-31 %

Износ
Во продавницата.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Големината на кои било производи приреди отстапување 2-3cm.
Ако сакате да трговија на големо тоа, добредојдени да оставите порака, можете да добиете добра трговија на големо цена, но основна е дека MOQ. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. (Вклучувајќи го и превозот надомест за вас и надоместокот за нас)
Pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие пакет за детали адреса за враќање. (обично ние внимателно проверете пред испраќање на стоката, ние не ја испратите на оштетена стока)
Ако не ви се допаѓа добра, можете да се вратите добро, но ќе ги плати сите превозот надомест.
(3) За Бразил клиент, pls ја напушти данок Не, или пакет не може да биде испратена, ви благодариме.
(2) Некои земја EMS е добро, но за Русија клиент, pls избира ЕМС само, не DHL, FEDEX, ТНТ и други. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Вистински стоки имаат некоја боја разликата со слики во продавница.
(2) За Русија, тоа треба 30-60days нормално; понекогаш треба повеќе долго време, pls чекаат трпеливо.
Кога стоката испратена надвор, ние не може да го контролира времето за испорака, само да се чека да пристигне таму, pls чекаат трпеливо, но ако не можете да ги пратите на интернет, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе песна за вас.

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CH-356
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози