.

.

S-5XL Блузи Лабава кошула, Бела,Црвена,Црна,Плава Секси Жените Гледаат Преку Chiffon Кошули V Вратот Половина Секојдневен Блуза Блузи Плус Големина

S-5XL Блузи Лабава кошула, Бела,Црвена,Црна,Плава Секси Жените Гледаат Преку Chiffon Кошули V Вратот Половина Секојдневен Блуза

DEN 412.00
DEN 588.00
-30 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Повик
Број На Модел На:
6122
Sleeve Должина(cm):
Половина
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Слични предлози