.

.

Девојка Пливаат Одговараат здолниште оглавник Бански деца Пливање мрачно одговараат на Осип Guard Сончање Бикини UPF50+ 90cm - 140cm

Девојка Пливаат Одговараат здолниште оглавник Бански деца Пливање мрачно одговараат на Осип Guard Сончање Бикини UPF50+ 90cm

DEN 570.00
DEN 670.08
-15 %

Износ
Во продавницата.


Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Девојка оглавник Пливаат Одговараат (Сет од 2 дел)
Модел# : 1512
Материјал : 80% Polyamid + 20% Elastan, UPF 50+
Пакет вклучувајќи : 1x мантил, Капа 1x
Големина Водич : Големина на Врвот Должина Половината Дното Биста Должина на Ракав Propsed Висина 3 T 34 22x2 23x2 xx xx 90-100 4 T 35 23x2 24x2 xx xx 100-110 5 T 36 24x2 25x2 xx xx 110-120 6 T 37 25x2 26x2 xx xx 120-130 7 T 38 26x2 27x2 xx xx 130-140
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 inch ) За пример. девојки во подолу слики, нејзината тежина е 17 KG , и нејзината висина е 112cm , таа носи големина 4 T

За производот

Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Тип На Објект:
Бикини Сет
Половината:
Висок Половината
Број На Модел На:
1512
Шаблон Тип:
Шарени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Девојки

Слични предлози