.

.

Лето им помогнам на нови секси бикини Lotus leaf работ костим за капење одговараат на жени висока половината swiming одговара Оглавник Врвот бански D0129

Лето им помогнам на нови секси бикини Lotus leaf работ костим за капење одговараат на жени висока половината swiming одговара

DEN 524.00
DEN 873.60
-40 %

Износ
Во продавницата.


Ние сме една фабрика. NAYOOTON (2004-2018)
Добредојдовте на нашиот магазин.
Имаме многу стил костими за капење за вас за да изберете од.
Ова е производ од Кина,
Ние го избере многу удобно ткаенина,
Имаме висок квалитет и ниска цена.
Ова е многу динамичен костим за капење,
Многу добра еластичност, удобно ткаенина.
Ви посакувам среќен шопинг!

Ние и ветуваме на :
сите слики се вистински снимање, боја и големина се во парк, ве молиме да се увери за да се купи! Вашата поддршка е движечка сила за нашиот дизајн и производство!
1)Пред да плаќаат вашата нарачка pls контакт сите детали со нас, inculde цената и ставка детали.
2) Pls плати во рок од три дена, па можеме да брод за да што побрзо.
3)За големите трговија на големо, ние ќе ви даде satisified попуст, можете да контактирате со нас во секое време.
1), Ќе зависи од вашето задоволство да се успее. па вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас.
2)Ако не сте задоволни со нашиот производ, pls контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
3)Ако имате било добар предлог, исто така, може да совети нас, ние треба вашата голема поддршка.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Terylene,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
D0129
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
NAYOOTON
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината:
Висок Половината
боја:
Црно-Розова&Claret Црвена
Место на Потекло:
Кина Nayooton костим за капење фабрика
квалитет:
Исклучителна рачно изработени

Слични предлози