.

.

Деца Деца Бебе Девојки Swimmable Леопард Бикини Поставите 3Pcs Костим за капење на Плажа Нов Костим за Капење

Деца Деца Бебе Девојки Swimmable Леопард Бикини Поставите 3Pcs Костим за капење на Плажа Нов Костим за Капење

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.


Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет
Боја : Како на сликата
ГОЛЕМИНА на табела :
s : 60 M : 70 L : XL 80 : 90 XXL : 100
60
70
80
90 100
БИСТА
20
21
22
23 24. Ве молиме имајте предвид дека.
- Ние ќе направиме се препратат или наплата во рок од 24-48 часа за вас.
- Имајте на ум : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние ќе се направи решение во рок од 24 часа.5
ВОЗРАСТ
0-3М
3-6 M
6-12 M
12-18 МИЛИОНИ 2 T-3 T
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
- Ако сте во сад Објектот ќе се испраќаат прва класа парцела во Америка mail Проценка 8-15 работни дена, со следење на број нормално,во зависност од временските услови, царината,одмор, површина и така натаму.
- Ако сакате други поврзани електронски производи, можете да не контактирате за повеќе информации.
- Ние сме подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.54 см
Преглед
- Што се однесува до превозот оди, предмети се испраќаат надвор во 1-2 работни дена ( најчесто од 1 работен ден), освен во недела и празник.
- Се враќа мора да се направи во рок од 30 дена од денот на купувачот прима објект, купувачот плаќа врати превозот. Ние се трошат малку повеќе да ги одржуваме нашите клиенти среќни. И ќе добиете брз одговор, освен мрежа задоцнување.
- Ние брод за да се потврди paypal, и e Bay адреси од безбедносни причини. Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро
- Ние секогаш на-линија од 18 : 00 ЧАСОТ до 2 : 00 PM pst.
- Објектот мора да се врати со точно сè што беше донесено со. (не вклучувајќи ги и "за продажба" предмети)
- Ние прифаќаме објект wholes.
Во Февруари-23-17 во 20 : 03 : 24 PST, продавачот додадени следните информации :
.
- Ако превозот информации не ажурирање за неколку дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе провери за вас.
- Ако стварта е изгубена во последно, ние ќе следните вашиот избор за да ја испратите една или наплата. Ако не е, ве молиме љубезно ни испрати повторно.
- Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро.
- Задоволство е што нашите #1 приоритет.
- Сите предмети се испраќаат надвор со следење на број, без оглед на тоа колку трошите.

За производот

боја:
Повеќе
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
1
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Ниска Половината
Со Подлога:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Слични предлози