.

.

YONGSEN 2017 Секси Жените Бикини Костим за капење, Црна Бански Капење им Помогнам на Лето Плажа Носат костими за Капење

YONGSEN 2017 Секси Жените Бикини Костим за капење, Црна Бански Капење им Помогнам на Лето Плажа Носат костими за Капење

DEN 433.00
DEN 504.00
-14 %

Износ
Во продавницата.


Начин на плаќање( VISA, Master Card, Зачувам се прифатливи за нас) *парите се депонирани сигурно во вашиот смета ако користите плаќање преку Зачувам, Парите ќе бидат објавени за да ни само откако ќе се потврди на испорака. Превозот Услови(EMS, DHL,UPS-от, FEDEX,ТНТ,Кина Пост,E-пакет) *Ние нормално превозот предмети по 1-4 работни дена по исплата потврда. *Ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail и Epacket.
*Ние не сме одговорни за доцнење coursed од сопствени даноци и други обичај е обвиненија.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Бренд Име:
YONGSEN
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Број На Модел На:
TSBKN0005
Боја:
Црна,Бела
Материјал:
82% најлон + 18% spandex
PrintStyle:
Притисни до бикини
Сезоната:
пролет, есен, лето
Стил Тип:
Жените Бикини Сет
Боја Стил:
Природна Боја
Производ Состојба:
100% Сосема Нов

Слични предлози