.

.

ITFABS 2017 Жени Висока Половината им Помогнам на Поместена Бикини Поставите Плажа Monokini Завој Бански Tankini Костим за капење Костим за Капење Плус Големина

ITFABS 2017 Жени Висока Половината им Помогнам на Поместена Бикини Поставите Плажа Monokini Завој Бански Tankini Костим за капење

DEN 400.80

Износ
Во продавницата.


Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Бикини
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.

За производот

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
ITFABS
Број На Модел На:
.............
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Висок Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Слични предлози