.

.

Нов Стил Анти-бронза Bibcock Тапа Месинг Ѕид монтирани двојно користење Бања Машина за Перење тапа Отворено градина миксер

Нов Стил Анти-бронза Bibcock Тапа Месинг Ѕид монтирани двојно користење Бања Машина за Перење тапа Отворено градина миксер

DEN 1139.00
DEN 1752.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
YS-WF00102BC
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Употреба:
Машина За Перење
Тело Материјал:
Дувачкиот
Рачка Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Античкиот
is_customized:
Yes

Слични предлози