.

.

Bibcocks Тапа Антички Месинг Ѕид Монтирани Бања Четка Машина За Перење Допрете Декоративни Отворено Градина Тапа Мали Чешми 1512 F

Bibcocks Тапа Антички Месинг Ѕид Монтирани Бања Четка Машина За Перење Допрете Декоративни Отворено Градина Тапа Мали Чешми 1512

DEN 840.00
DEN 1526.88
-45 %

Износ
Во продавницата.


Bibcocks Тапа Антички Месинг Ѕид Монтирани Бања Четка Машина За Перење Допрете Декоративни Отворено Градина Тапа Мали Чешми 1512 F
Опис на производот
Функција : Машина за Перење славини
Материјал : Цврсти Месинг; Крај : Антички заврши
Број на Рачките; 1
Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, Тивко
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 2 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

За производот

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
1512 F
Тело Материјал:
Дувачкиот
Употреба:
Машина За Перење
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
WANFAN
Рачка Материјал:
Дувачкиот
боја:
Античкиот
Име:
Bibcocks Тапа

Слични предлози