.

.

Топла Продажба Полиран Хром Месинг Diverter за Кујнски Мијалник Тапа Замена Дел Бања Туш Слив Тапа Spout M22 X M24

Топла Продажба Полиран Хром Месинг Diverter за Кујнски Мијалник Тапа Замена Дел Бања Туш Слив Тапа Spout M22 X M24

DEN 439.00
DEN 813.60
-46 %

Износ
Во продавницата.

Известување за Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.
Времето за испорака е прибл. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен. Димензии на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително важни за нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на alibaba.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Ние брод на светот од кина. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. (Со исклучок на опрема).
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ". Јас ќе го стори истото за вас .
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.

За производот

Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Употреба:
Басенот
Бренд Име:
Smesiteli
Тело Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Единствен Носител На Двојна Дупка
Број На Модел На:
BFA-8008
Рачка Материјал:
Бакар
боја:
Полиран Хром
Големина:
M22*M24
Suiteble:
Бања/ Кујна
ОЕМ:
Добредојде

Слични предлози