.

.

2017 Нов Дизајн Модерно Црниот Бисер Чувствува лак Fedora Капи За Жена Дами слободни

2017 Нов Дизајн Модерно Црниот Бисер Чувствува лак Fedora Капи За Жена Дами слободни

DEN 269.00
DEN 299.04
-10 %

Износ
Во продавницата.


Совет : Бесплатен превозот за да ја испратите. (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)。 Ако ви треба него да пристигне побрзо, ве молиме да одберете : (Ali Express Стандард Превозот) или (e Packet)(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )。 плаќање 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html. 2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Бесплатни 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена. 2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. намали Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување. бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Порака 1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација! 2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро

За производот

Тип На Објект:
Безбол Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
jiangxihuitian
Шаблон Тип:
Цврста
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Материјал:
Хартија,Памук,Волна
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
капи за жени
Големина:
56-59cm

Слични предлози