.

.

1pcs Нови Велур Бејзбол Капа Обичните Мажи Жени Шапка Велур Шапка Gorra Hombre Солидна Cappello Хип Хоп Бејзбол Капа

1pcs Нови Велур Бејзбол Капа Обичните Мажи Жени Шапка Велур Шапка Gorra Hombre Солидна Cappello Хип Хоп Бејзбол Капа

DEN 360.00
DEN 383.52
-6 %

Износ
Во продавницата.


Внимание ве молиме :
Од Русија пост нова политика за Полно Име, ве молиме секој купувач да понудат на своите Полно Име пред да се плати во вашата платежна адреса.
Бојата разликата е тешко да се избегне во интернет продажбата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена (ќе се плаќа кога ќе го поставите цел) не вклучувајќи и дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Значи, ако почитувани вие не може да го прифати ова многу мала разлика, да бидат претпазливи пред да изработка на наредби. Ви благодариме за вашиот одлична соработка!
Ве молиме да ни остават порака на цел листа за вашето дополнително барање за објекти, превозот или вредноста на фактурата, итн, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, купувачот е одговорен за тоа. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
1pcs Нови Велур Бејзбол Капа Обичните Мажи Жени Шапка Велур Шапка Gorra Hombre Солидна Cappello Хип Хоп Бејзбол Капа
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
1. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад!
.
Испорака :
Ние обично брод објект во рок од 1-5 дена по плаќање е 24 часа потврда.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Јас f постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти
wa nt. Општо земено, ние ќе се приспособат на бои како што е иста како и на објекти,но може да биде малку боја разлика според различни светлина,различни монитор.

За производот

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
15248
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
Hongmao
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Рака Тип:
Најлон Fastener Лента

Слични предлози