.

.

Нови Зголеми Тато Шапка Дрејк Sanpback Цвет лето Везови Криви Лето Snapback Безбол Капи жени мажи Trapback Хип Хоп Шапка

Нови Зголеми Тато Шапка Дрејк Sanpback Цвет лето Везови Криви Лето Snapback Безбол Капи жени мажи Trapback Хип Хоп Шапка

DEN 173.00
DEN 196.80
-12 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме не го отворате од спорот, ова не се реши проблемот.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако ни даде акција за повлекување на производи, вие може да го задржи производот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker; Т / T; western union,.

Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO / FPO.Или контактирајте со нас да го реши проблемот за вас.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме предмет на локалната земја царинска тарифа политика. Ние поддршка продавницата стока вратени. Врати стоката не може да помине преку или измиени.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Се Враќа Услуги :
Ако кога ќе примите не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 10 дена се врати за нас.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.(Товарни платени од страна на купувачот), ако постојат купувачи се врати стоката причини кои влијаат на нашето средно продажбата на производи, ние не ќе ги даде во returnable.
Време на испорака (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.
ако добиете производот, производот е оштетен или субстандардни големина, ве молиме контактирајте со нас се врати стоката. Ние ќе го открие причинителот на стоки.Ако продавачот причини, ние ќе го избере делумно враќање на средствата за вас!Ако причината е предизвикана од страна на купувачот, ние не ќе рефундирање на вашите пари !
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Кога ќе го добиете производот, ве молиме да ни даде на 5-ѕвезда оценка, кога ќе ни даде 5 ѕвездички, следниот да се дојде до нашата продавница да купат стоки ние ќе ви даде попуст.)
Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена.Со цел да се избегне тарифи, ние ќе го пополни пријавените количини на помалку од производот, цените, испраќа до купувачот како подарок. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.

За производот

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
HEALMEYOU
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
T3T242
Рака Тип:
прилагодлив
Предмет Тип:
Безбол Капи
Материјал:
Детали на стилови:
Големина:
Пакетот вклучува:
1x Шапка

Слични предлози