.

.

Зајакнување на намалување отпорни безбедносни ракавици за работа Нитрилна Гума Дланка Сенди Натопена cut-отпорни anit се намали Работата Ракавица

Зајакнување на намалување отпорни безбедносни ракавици за работа Нитрилна Гума Дланка Сенди Натопена cut-отпорни anit се намали

DEN 296.64

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Големина Големи, Големина XLarge
Класификација:
Работни Ракавици
Големина:
Large/X-Large
Бренд Име:
htr
Број На Модел На:
рг-787
Материјал:
HPPE & Glassfiber
CE Тест:
EN 388 CAT2
Материјал:
HPPE,Fiberglass

Слични предлози