.

.

5kw еден/три фаза мала домашна употреба генератор цена

5kw еден/три фаза мала домашна употреба генератор цена

DEN 21120.00

Износ
Во продавницата.


5kw еден/три фаза мала домашна употреба генератор цена

За производот

Број На Модел На:
HQ5QF
Номинална моќност:
5kw
Брзина:
3000RPM
Номинална Напон:
220/380V 110V/220V 230V/400V
Излез Тип На:
AC 3 Фаза
Номинална Струја:
9A
Фреквенција:
50/60Hz
Име на производ:
5kw еден/три фаза мала домашна употреба генератор цена
Ладење метод:
Воздух За Ладење
Фактор на моќност:
1.0 заостанува
Побудување тип:
Brushless Само-возбуден
почнувајќи метод:
Електрични Почетна
Гаранција:
12 месеци/1000 часа
Изолација Одделение:
H
Заштита одделение:
IP22/IP23
Сертификат:
CE/ISO9001/ISO14001

Слични предлози