.

.

100pcs Стоматолошки за Еднократна употреба Плунка Ejectors Стоматологија материјали расположливиот материјал aspirator цевка

100pcs Стоматолошки за Еднократна употреба Плунка Ejectors Стоматологија материјали расположливиот материјал aspirator цевка

DEN 955.20

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
На 0,4 kg
Состојка:
PP
Тип На Објект:
Белење На Заби
Модел:
300
Боја Класификација:
Белата боја
Применливи сцена:
бизнис

Слични предлози