.

.

Одлична Висок Квалитет На Стоматолошки Вакуум Поранешниот Формирање На Машина Стоматолошка Лабораторија Опрема

Одлична Висок Квалитет На Стоматолошки Вакуум Поранешниот Формирање На Машина Стоматолошка Лабораторија Опрема

DEN 10540.00
DEN 11711.04
-10 %

Износ
Во продавницата.

Одлична Висок Квалитет Вакуум Поранешниот Формирање На Машина Стоматолошка Лабораторија Опрема Карактеристики 1. белење протези формирање и измислица 2. одржување на ортодонтски апарати, стоматолошки треска обликување и производство 3. парадонтална болест, флуор третмани фах обликување и производство 4. привремена трајна протеза база, отворот за нега на обликување и производство на Енергија напон : 220 V/50 Hz ± 10% или 110 V/60 Hz ± 10% (Изборен) Моќност : 1000 W Димензии : 25 х 21 x 30cm Тежина : 6kg напонот е задолжително, 110 V/60 Hz или 220 V/50 Hz. Ве молиме да ни оставите порака, за напон што би сакале да нарачате. Или ние ќе брод на производ со напон и фреквенција стандард во примачот на државата стандардно. Корисниците Кои Купиле Овој Објект, Исто Така, Купи

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
FORNDACO
Состојка:
стоматолошка лабораторија опрема
Број На Модел На:
Вакуум Поранешниот Формирање На Машина
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
6kg

Слични предлози