.

.

Висок Квалитет 2017 Нови Средината Опрема За NSK S-MAX SG20 Имплант 20:1 Контра Агол Handpiece центар вратило резервни делови

Висок Квалитет 2017 Нови Средината Опрема За NSK S-MAX SG20 Имплант 20:1 Контра Агол Handpiece центар вратило резервни делови

DEN 2092.00
DEN 2202.24
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Средината Опрема
Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Средината Опрема
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
200g

Слични предлози