.

.

2.4 G Дигитални Безжични Бебе Следи 2.5 инчен Екран / Дигитален Безжичен Бебе Нега Видео+Приемник

2.4 G Дигитални Безжични Бебе Следи 2.5 инчен Екран / Дигитален Безжичен Бебе Нега Видео+Приемник

DEN 2518.00
DEN 5034.72
-50 %

Износ
Во продавницата.

163 mm
Агол на гледање (горе / долу / лево / десно)
10/ 30/ 45/ 45(Мин.
Повратни информации политика
Ние ќе се обезбеди позитивни повратни информации што е можно производи се добиени ,и се надеваме дека ќе го стори истото за нас ,ние се третираат сите на нашите клиенти, како Бог ,ве молиме љубезно ни веруваат и ако имате било каков проблем во врска ја напуштат повратни информации ,ве молиме контактирајте со нас пред да го направат тоа ,благодарение толку многу за вас, имаат среќен превозот. 2 : LED покажува јачината на звукот, звукот може да варира да трепка.
Спецификација
Проект
Параметар
Пренос фреквенција
ISM 2,400~2,483 MHz 4
Модулација
FM
антена
Камера : omni-насочен антена; Приемник : Вграден-во скриен
Пренос на далечина
100
Температурата на работа
-10~ +50/ +14 ~ +122 F
температура на чување
-20~ +60/ -4 ~ +140 F
Работна влажност
85%RH
Видео Камера за Видео камера Senor
CMOS
Слика пиксели 0.4 G Дигитални Безжични Бебе Следи 2.
Враќање и замена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% gauarantee,ако за било која причина сакате да се вратат или размена на предмети ,ве молиме контактирајте со нас за повеќе враќање и замена insruction, ние ќе се врати на надоместоците кои треба да ја надмине превозот и предавање на такси штом го добивате нашиот договори.5 инчен Екран / Дигитален Безжичен Бебе Нега Видео+Приемник 1 : Дигитални безжични видео надзор, lifelike слика. 4 : Прикажува на крајот на слики крајот аудио спогодба, многу погодно. 3 : Дигитални безжични аудио надзор, аудио големина прилагодливи.5"
Резолуција
680x480
Ефективната површина
49.
Бесплатен Превозот
Сите предмети ќе нареди да бидат слободни deliveried од Кина Пост Воздух Mail,испорака термин за 15-25days ,ако треба и други брза испорака ,ве молиме љубезно одберете DHL ,Fed Ex,UPS-от или ЕМС и плаќаат екстра плаќање .3 милиони dpi
Перспектива
ПАЛ : 62 NTSC : 46
Мини Осветлување
1.
Пакет :
.)
Осветленоста
250 cd/м3
Контрастот
15;1
Напон
DC 12 V 700m A
Големина
80mm*80mm*50mm
Wight
180g
Плаќање
Можете да ги користите во светот методи за плаќање како Visa,Master CArd ,Кредитна картичка adnbusiness дебитна картичка
Локалните плаќање методи како QIWI,Самостојна и Carte Bleue се исто така достапни,даночните и враќање такси не се склучени во цената.5
Wattage
10 W
Напојување
DC 5 V 1А
Ноќно Гледање На Далечина
8 M
Големина
57mm*67mm
Wight
120g
Примачот
Примачот чувствителност
85d Bm
LCD Материјал
TFT
LCD Големина
2. 6 : selena gomez Menu (мени) пуштање во употреба 30 секунди ако не се притисне копче, на мени на екранот ќе исчезне автоматски се врати на следење држава.

За производот

Тип На Објект:
Спиење Монитори
Возраст Опсег:
5M,18M,26M,8M,23M,13M,20M,7M,11M,33M,27M,17M,9M,28M,4M,14M,3M,12M,16M,34M,15M,2M,0-1M,21M,19M,25M,10M,31M,29M,24M,6M,32M,22M,30M,1M,35M
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
JSQ0024

Слични предлози