.

.

Бука Дрвени Камера Природни рачно изработени Дрвени Teether DIY Дрво Персоналните Pendent Еко-Пријателски Безбедно Бебе Teether Играчки

Бука Дрвени Камера Природни рачно изработени Дрвени Teether DIY Дрво Персоналните Pendent Еко-Пријателски Безбедно Бебе Teether

DEN 285.00
DEN 431.04
-34 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
Coskiss
Функција:
Teether
Број На Модел На:
S302
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
4-6 месеци
Пакување:
10
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Количина:
како Слика

Слични предлози