.

.

Новороденче Шетач столче Патување Струг Виси на Животните Handbells Rattles Играчка за Деца Момчиња Девојка Играчки Подароци за Децата

Новороденче Шетач столче Патување Струг Виси на Животните Handbells Rattles Играчка за Деца Момчиња Девојка Играчки Подароци

DEN 103.00
DEN 136.80
-25 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Добра декорација за бебе' шетач
Мамас & Papas Активност Шетач/Cot/Автомобил/Креветчето Декорација Игра Бебе На Патување Играчки, Подароци
На располагање да бидат Обесени на Бебе Шетач, Cot, или столче да се Забавува на вашето Бебе
Големина : за 90cm
Пакет : 1x Handbell
Answer : ___________________________ Note :
1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.
2. Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти,
мониторот е осветленоста и контрастот,
бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете.
3. Ние го цениме вашето разбирање Преглед :

За производот

Број На Модел На:
Новороденче Шетач столче Патување Струг Виси на Животните Handbells
Големина:
90 cm
Материјал:
Платно
Пол:
Унисекс
Обликот:
Животните
Пакет:
Ги одделува
Димензии:
90 СМ
Возраст Опсег:
0-12 Месеци,13-24 Месеци,< 3 години

Слични предлози