.

.

1000pcs/многу Персоналните Шарени Милениче ID Ознака Прилагодено Куче ID Ознака Ласерско гравирање куче Ознака за Идентификација Слободни Врежани

1000pcs/многу Персоналните Шарени Милениче ID Ознака Прилагодено Куче ID Ознака Ласерско гравирање куче Ознака за Идентификација

DEN 12047.52

Износ
Во продавницата.


Персоналните Шарени Милениче ID Ознака Прилагодено Куче ID Ознака pendent Ласерско гравирање куче Ознака за Идентификација Слободни Врежани
Материјал легура категории на производи Pendant Може да се водат сина Боја, црна, кафеава, црвена, виолетова, зелена, слива во прав, црна + бела Спецификација (должина * ширина) 1.7*1.5 cm Thinkness : 2 MM Количина : 1000 парчиња по многу Применливи објект мачка и куче

За производот

Големина:
17X15X2mm
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Бренд Име:
Ла MaxZa
Шема:
Животните
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Беџ
Материјал:
Цинк Легура

Слични предлози