.

.

2017 Младата &Децата Гумени Базен Голем Семеен Базен Океанот Топката Базен за Возрасни Када Задебелена

2017 Младата &Децата Гумени Базен Голем Семеен Базен Океанот Топката Базен за Возрасни Када Задебелена

DEN 2392.00
DEN 4784.64
-50 %

Износ
Во продавницата.

Xc3 ZD9 1-2 Лице (меур дното / единствен систем за дренажа) Надвор Големина : 122x90x55cm Внатрешна Големина : 82x52x53xm
Плаќање
Можете да ги користите во светот методи за плаќање како Visa,Master CArd ,Кредитна картичка adnbusiness дебитна картичка
Локалните плаќање методи како QIWI,Самостојна и Carte Bleue се исто така достапни,даночните и враќање такси не се склучени во цената.
Младата &Децата Гумени Базен Голем Семеен Базен Океанот Топката Базен за Возрасни Када Задебелена
Материјал : Еко-Пријателски ПВЦ
Бренд : O-Ѕвезда
Пазарот : Евро&Америка
Топло Совети : не дозволувајте деца да си играат сами во базенот , дека се небезбедни, ве молиме да се игра придружени од страна на возрасните
Во нашата продавница имаме 2 различни цена со иста базен , ова е Луксуз pakcage
becuase ,пакетот е различен , пониска цена е стандарден пакет на следниот
стандарден Пакет :
Електрични гумени цевки x1,
Поправка комплет x1,
Прирачник x1
и повисока цена само за луксузни пакет како следниве опции (за ова)
Луксузна Пакет :
Електрични гумени цевки x1,
Морски топката x10,
Поправка комплет x1,
Инструкции x1,
Ѕвезда 50cm резервни гуми x1,
Шампон капа x1,
Мајка патка играчка x1,
Вода пиштол x1,
Пливање брод x1
Family8-12 Лице (рамен / двојно дренажа) Надвор Големина : 350x170x66cm Внатрешна Големина : 288x112x66cm 5-7 Лице (рамен / двојно дренажа) Надвор Големина : 256x168x55cm Внатрешна Големина : 213x122x55cm http : //www.
Пакет :
.com/item/Summer-Water-Swimming-Play-Infant-Children-s-Inflatable-Swimming-Pool-Large-Family-Swimming-Pools-Ocean-Ball/32672754070.

За производот

Тип На Објект:
Базен
Број На Модел На:
YYC0002
Шаблон Тип:
Цртан филм
Возраст:
14 Години & Up
Форма:
Гумени Плоштад
Материјал:
Силикони

Слични предлози