.

.

Rockeybright H7 светлата автомобил штекер КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптер за H7 машки женски Splitter За Одделени Висока Зрак Светла Retrofit

Rockeybright H7 светлата автомобил штекер КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптер за H7 машки женски Splitter За Одделени Висока Зрак Светла

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.


Карактеристики на 2 парчиња H7 светлата автомобил стил штекер КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптери за H7 машки да се женски го КРИЕШЕ Bi-xenon светлата retrofit конектор кабел бесплатен превозот
2 парчиња H7 фары автомобиля стайлинг гнездо КРИЕШЕ Биксеноновые Адаптеры для H7 мужчин и женщин КРИЕШЕ Би-ксеноновые фары Модифицированная кабеля разъем свободной перевозкой груза
Опис на h7 КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптери :
Bi-xenon 2-пински женски адаптери
6" долго
Работа за повеќето магнетни H/L механизам
Совршен за Bi-xenon проектор како што h7 машки да се женски поврзете Проектори retrofit употреба
Пакет : 2 buc H7 КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптери +ева/пенење apcking по парцела
Фотографиите се за вашиот референца само
Плаќање
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена(не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15-25 работни дена
Увоз доход и обичај должност се одговорни од страна на купувачот.
Ако ви треба DHL, EMS, UPS-от, Fe Dex, итн, ве молиме контактирајте со нас со aliexpress messenger.
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со intem.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Купувачите водство
Бидете сигурни дека автомобил модел, боја, материјал за време на вашиот проверка.
Нашите H7 криеше кабел сијалица работи само за точната автомобил и точната бренд , ве молиме љубезно ве молиме проверете ги информациите пред купување.
Вие сте добредојдени да не контактирате директно ако нешто не сте s ure на.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !

За производот

боја:
H7
Специјални Функции:
H7 висока зрачна КРИЕШЕ Bi-xenon Адаптери
Погоден За Ламбата:
Светла За Магла
Производителот Дел Број:
Се конвертира H7 предните Светла го Користите H/L Ожичување темперамент
Бренд Име:
Rockeybright
Другиот Дел Број:
H7 машки да се женски конектор кабел
Материјал Тип:
ABS
Светилка извор:
9005 9006 КРИЕШЕ светлата за магла крушка светилка
Услуга:
Бесплатен превозот Главата Светилка светла за магла Bi-Xenon Двојна Носечка Жица
Одговара за ОЕМ автомобил:
Стандардната големина на 9005 9006 сијалица конектор приклучок за продолжување на жица
Стареење тест:
Најмалку 12-24 часа
Име На Модел:
9005 9006 сијалица конектор приклучок за продолжување на жица
Вати:
35/55W
Тип На Производ:
Топлински отпор ABS, plug and play
Пакување:
Се користи за 9005 9006 кабел сијалица
Напон:
12V

Слични предлози