.

.

2 ПАРЧИЊА H7 LED Светлата Конверзија Комплет со Држачот за Сијалица Адаптер База Retainer Приклучок За KIA К3 K4 K5 Sorento Sportage Hyundai Sonata

2 ПАРЧИЊА H7 LED Светлата Конверзија Комплет со Држачот за Сијалица Адаптер База Retainer Приклучок За KIA К3 K4 K5 Sorento Sportage

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


H7 LED Светлата Конверзија Комплет со Држачот за Сијалица Адаптер База Retainer Приклучок За KIA К3 K4 K5 Sorento Sportage Hyundai Sonata
Спецификација :
Компатибилен Светилки : H7
Материјал : Пластика
високо отпорни на топлина
Инсталација : Директни Plug and Play
H7 LED Светлата сијалица адаптер база
Опис :
LED Адаптер Одговара : LED Светлата сијалицата во држачот, ПРЕДВОДЕНА adaptors LED носители за Hyundai Veloster KIA К3 K4 K5 Sorento Sportage Со H7 Халоген КРИЕШЕ конвертирате да ДОВЕДЕ
Ќе ви овозможи да го инсталирате LED комплет без промена.
Со адаптери, на H7 LED светилки можат да бидат заклучени во вашиот автомобил е парк светлата домување цврсто
Примена : За Hyundai Veloster KIA К3 K4 K5 Sorento Sportage итн
за Hyundai Фаза за Hyundai Coolpad за Hyundai Нови Santa Fe за Hyundai Sonata за Hyundai Grand Santa Fe за Hyundai Tiguan за KIA Sportage R за KIA К3 за KIA K4 за KIA K5 за KIA Sorento
Ве молиме проверете ги вклучите треба пред да нарачате
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

За производот

Објектот Тежина:
0.20KG
Специјални Функции:
LED светилки Носителот Адаптер Клип
Објектот Висина:
5CM
Бренд Име:
TUOYIKE
Другиот Дел Број:
Одговара За H7
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Ширина:
5CM
Материјал Тип:
ABS
Производителот Дел Број:
LED Светлата Сијалица Адаптер за Носител на
Објектот Должина:
5CM

Слични предлози