.

.

Батеријата тестер, авто делови, 12V LED батеријата тестер, електричен автомобил опрема за тестирање

Батеријата тестер, авто делови, 12V LED батеријата тестер, електричен автомобил опрема за тестирање

DEN 372.00
DEN 427.20
-13 %

Износ
Во продавницата.

Име : LED електронски батеријата тестер Боја : Сива + Црвено Карактеристики : 6 LED светла, (како што е прикажано) Генератор тестови : црвено (првата LED светло) ја претставува разликата помеѓу зелената (втората LED светла) дека добро, зелена (трет LED светла) се целосно наполнета Батеријата проверете : жолта (четврта LED светла) дека половина, црвена (петти LED светла) е мал, зелена (шеста LED светла) покажува нормална должина на Кабел : 25 CM, целата бакар клипови, еден црвено и една црна и две хром-позлатен.
Напон : 12 V

За производот

Тип:
Возилото Батеријата Тестер
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
BT16

Слични предлози