.

.

BOS 14.4 D,3000mAh,Ni МЗ,2607335252,2610995883,ЛИЛЈАК 015,БХ 1454,2507335209,2607335146,2607335156,2607335160,GSB 14.4 VE-2

BOS 14.4 D,3000mAh,Ni МЗ,2607335252,2610995883,ЛИЛЈАК 015,БХ 1454,2507335209,2607335146,2607335156,2607335160,GSB 14.4 VE-2

DEN 2520.00

Износ
Во продавницата.


BOS 14.4 D
Одговара Bos Алатки :
26156801,3610-K10,3610 K,3612,3615 К,3650,3650 К,PSR 14.4 VES-2,GSB 14.4 VE-2
Заменете Bos оригинална батерија :
2 507 335 209,2 607 335 146,2 607 335 156,2 607 335 160,2 607 335 173,2 607 335 210,2 607 335 245,2 607 335 246,2 607 335 252,2 610 995 883,ЛИЛЈАК 015,БХ 1454
Напон : 14.4 V Клетка : Ну-МЗ
Капацитет : Ах 3.0

За производот

Број На Модел На:
BOS 14.4 D
Напон:
14.4V
Тежина:
907.7
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Бренд Име:
C&P
Големина:
108.60*53.30*118.70
Тип:
NI-МЗ
Примена:
Моќ алатка на Батерија

Слични предлози