.

.

Нова Вертикална Батеријата Зафат Пакет За Canon EOS 550D 600D 650D T4i T3i T2i како BG-E8

Нова Вертикална Батеријата Зафат Пакет За Canon EOS 550D 600D 650D T4i T3i T2i како BG-E8

DEN 1103.52

Износ
Во продавницата.


11055 Други Батеријата Зафат
Карактеристики : Вертикална главна команда dial Aperture value/компензацијата на Експозицијата копчето БОЛЕСТ точка селектор/Величаат копчето AE заклучување/FE заклучување/Index/Намалување на копчето Рака на рака планината Tripod монтажа тема за двојно зголемување на капацитетот на батеријата и ефикасно да се прошири на вашиот време на снимање
Погодни за :
Canon 550 D 600 D 650 D 700 D T2i T3i T4i
Пакетот вклучува : 1 x Батеријата Зафат 1 х АА батерија носителот 1 x Литиум Батерија носителот

За производот

Бренд Име:
FotoPal
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Модел:
За Canon 550D 600D 650D T4i T3i T2i
Пакет:
Yes

Слични предлози