.

.

DSTE ВФ-B30AM Батеријата Зафат + 2 парчиња NP-FM500H Батеријата за Sony A200 A300 A350 dslr фото Камера

DSTE ВФ-B30AM Батеријата Зафат + 2 парчиња NP-FM500H Батеријата за Sony A200 A300 A350 dslr фото Камера

DEN 2879.52

Износ
Во продавницата.


Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа. 100% сосема нов и висок квалитет. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност. Вертикална shutter копчето за ослободување на Батеријата Зафат прави снимање
со камерата во вертикална положба многу полесно, додавајќи стабилност
камерата.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.Оваа батерија зафат/носител е компатибилен со Sony Алфа A200 A300 A350 Камера.Стисокот е изграден во вертикална shutter копчето за ослободување,
може да се одржи две NP-FM500 H литиум-јонска батерија пакети. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност. Пакет Содржина :
1x Про Батеријата Зафат за Sony Алфа A200 A300 A350 2x DSTE Бенд NP-FM500 H Батеријата 1x Упатство на англиски јазик/Кинески 1x Оригинални Manufactory Пакет
Батеријата Зафат Карактеристики :
1. Таа поддржува функции како што се AE заклучување и FE заклучување, и го задржува пристап
Индексот/Намалување на копчето main dial, AF Точки Одберете копче,
и Отворот/Компензацијата на Експозицијата Копчиња. Таа ги има сите исти функции како оригиналниот ВФ-B30 AM батеријата зафат.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.

За производот

Модел:
ВФ-B30AM
Бренд Име:
DSTE
Компатибилен Камера Бренд:
SONY
Пакет:
Yes

Слични предлози