.

.

DSTE HLD-7 Батеријата Зафат + BLN-1 Батеријата+полнач за ОЛИМП E-М1 Камера

DSTE HLD-7 Батеријата Зафат + BLN-1 Батеријата+полнач за ОЛИМП E-М1 Камера

DEN 2879.52

Износ
Во продавницата.


Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте ние прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција. Вертикална shutter копчето за ослободување на Батеријата Зафат прави снимање
со камерата во вертикална положба многу полесно, додавајќи стабилност
камерата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност. Таа поддржува функции како што се AE заклучување и FE заклучување, и го задржува пристап
Индексот/Намалување на копчето main dial, AF Точки Одберете копче,
и Отворот/Компензацијата на Експозицијата Копчиња. Тоа ќе биде многу погодно при користење.
Пакет Содржина :
1x Про Батеријата Зафат за Олимп E-М1
1x DSTE BLN-1 Батеријата
1x DC133 Полнач
1x Полнач за во Автомобил
1x Упатство на англиски јазик/Кинески
1x Оригинални Manufactory Пакет
Батеријата Зафат Карактеристики :
1.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме. Таа ги има сите исти функции како оригиналниот HLD-7 батеријата зафат.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.

За производот

Компатибилен Камера Бренд:
Олимп
Модел:
E-М1
Бренд Име:
DSTE
Пакет:
Yes

Слични предлози