.

.

Нови Пристигнување Вертикална Батеријата Зафат Пакет За Canon EOS 550D 600D 650D T4i T3i T2i како BG-E8

Нови Пристигнување Вертикална Батеријата Зафат Пакет За Canon EOS 550D 600D 650D T4i T3i T2i како BG-E8

DEN 1104.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : Вертикална главна команда dial Aperture value/компензацијата на Експозицијата копчето БОЛЕСТ точка селектор/Величаат копчето AE заклучување/FE заклучување/Index/Намалување на копчето Рака на рака планината Tripod монтажа тема за двојно зголемување на капацитетот на батеријата и ефикасно да се прошири на вашиот време на снимање
Погодни за :
Canon 550 D 600 D 650 D 700 D T2i T3i T4i
Содржи :
1 x Батеријата Зафат
1 х АА батерија носителот
1 x Литиум Батерија носителот
Препорачуваме Производи Топла Производи

За производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Модел:
За Canon EOS 550D 600D 650D T4i T3i T2i
Бренд Име:
FotoPal

Слични предлози