.

.

Преносни 4200mAh Копија Надворешни Батеријата Случај Моќ Банка PowerBank Полначот Случај Покритие за Samsung Галакси S6 Работ G9250 Црна

Преносни 4200mAh Копија Надворешни Батеријата Случај Моќ Банка PowerBank Полначот Случај Покритие за Samsung Галакси S6 Работ

DEN 627.00
DEN 756.00
-17 %

Износ
Во продавницата.


за Samsung Галакси S6edge Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај
бои : црна ,бела, златна

За производот

боја:
Златна, Бела, црна
Функција:
моќ случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Бренд Име:
damafundas
Компатибилен Бренд:
Samsung

Слични предлози