.

.

510ml Јапонски Стил Коктел Shaker Бар во Собата

510ml Јапонски Стил Коктел Shaker Бар во Собата

DEN 953.00
DEN 953.28
-0 %

Износ
Во продавницата.


Бар во Собата вклучуваат :
1) 510ml Коктел Shaker
2) 30/45ml Jigger
3) 30cm Бар Лажица

За производот

боја:
Огледало Заврши, Злато Позлата
Тип:
Бар Поставува
Бренд Име:
cocktailgeek
сертификација:
ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски

Слични предлози