.

.

50g Новородено Бебе Туш табела декорација растера сино бели мустаќи бебе форма мешавина ФОЛИЈА Confetti материјали

50g Новородено Бебе Туш табела декорација растера сино бели мустаќи бебе форма мешавина ФОЛИЈА Confetti материјали

DEN 360.00
DEN 379.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Еден цел вклучуваат 50g ( Околу 500 парчиња)
На quanities и тежина може да има отстапување.
Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.
1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено. 2. Цел ќе биде испорачуван Aliexpress стандард за испорака рок на Испорака на вашата земја, ве молиме проверете Проценува Време на Испорака. 3.Ако ви треба парцела итно, ве молиме, изберете ја изразат испорака која само е потребно околу 7 дена за да се избави. Плаќање Ние прифаќаат плаќања преку Aliexpress Систем. Ние, исто така, прифаќа Paypal. Вашата комплетна сатисфакција е нашата 1 гол! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.

За производот

Повод:
Партија
Производ Класификација:
Confetti
Повод:
Бебе туш
Материјал:
Фолија
боја:
Сина

Слични предлози