.

.

30M 60 Знамиња боја Знамиња string банер свадба декорација знамиња роденден во брак партија материјали Дамка Ткаенина Bunting знаме

30M 60 Знамиња боја Знамиња string банер свадба декорација знамиња роденден во брак партија материјали Дамка Ткаенина Bunting

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

) може да биде подолго од вообичаеното време.Стоката дестинација outruns пакет на нацијата или регионот дека услугата за e-mail може да пристигне
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ако се исполнат следните услови, ние ќе ги споделите со купувачот се применуваат за да се вратат во пет дена. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. Спецификација на производот : цена е цената на пакет пакет на 5 долга 6 метри банер банер содржи 12surface димензии од 12 * 20cm опис на Производот : А банер бои беа црвени жолто зелена сина боја единаесет залитат Опис на Производот : знамињата може да се користи за отворање на прославата на божиќ декорација празнична свадба сцена изгледот
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. па ве молиме контактирајте со нас пред да го направи тоа. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Понудата Со Доверба!
.Стоката се појави да биде надвор од акциите б.
30 M,60 знамиња .
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.

За производот

боја:
Повеќе
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
003
Материјал:
ДАМКА
Производ Класификација:
Банери
боја:
Бела

Слични предлози