.

.

30M 60 Знамиња Целосно Жолти Знамиња string банер свадба декорација знамиња роденден во брак партија материјали Дамка Ткаенина Bunting знаме

30M 60 Знамиња Целосно Жолти Знамиња string банер свадба декорација знамиња роденден во брак партија материјали Дамка Ткаенина

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ако се исполнат следните услови, ние ќе ги споделите со купувачот се применуваат за да се вратат во пет дена. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Стоката дестинација outruns пакет на нацијата или регионот дека услугата за e-mail може да пристигне
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
Уште една забелешка : продавница за продажба на постелнина цени не вклучуваат перница и ватенка јадро, сликата на дејството е да го искажат производ подобро
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
30 M,60 знамиња .
Понудата Со Доверба!
.
откако ја напушти лошо повратни информации,можеби нема начин да го отстраните. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Стоката се појави да биде надвор од акциите б.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.

За производот

боја:
Жолта
Големина:
M
Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
003
Материјал:
ДАМКА
Производ Класификација:
Банери

Слични предлози