.

.

10Pcs/многу 4m Bunting Цветен Триаголници Знамиња Хартија Гарланд Свадба Банер Фото Кабина Реквизити Роденден Материјали Декорација

10Pcs/многу 4m Bunting Цветен Триаголници Знамиња Хартија Гарланд Свадба Банер Фото Кабина Реквизити Роденден Материјали Декорација

DEN 950.40

Износ
Во продавницата.


10 Pcs/многу 4m Bunting Цветен Триаголници Знамиња Хартија Гарланд Свадба Банер Фото Кабина Реквизити Роденден Материјали Декорација
Карактеристики :
100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Знамиња Хартија Garlands Материјал : Најдобри Carboard Хартија во Боја : Шарени Количина : 10 PCS Димензии : Должина 4 M+6 .5cm x 6.5 см Облик : правоаголник Pakage Содржина : 10 PCS x Хартија Гарланд Функција : свадба, забава, одмор, дома декорација и ВО ПАРК

За производот

Големина:
4M
Повод:
Партија,Дипломирањето,Божиќ,Куќа Се Движат,Пензионирање,Назад На Училиште,Нова Година,Кинеската Нова Година,За Роденден
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
ZL0068
Бренд Име:
zilue
Шема:
хартија garlands
боја:
шарени
Големина:
4M
Пакет:
10pcs
Повод:
партија/бебе туш/свадбена/родендени

Слични предлози