.

.

Многу 50pcs 2 во 1 перо Еко хартија топката пенкало,зелена концепт екран на допир за да го заклучите,прилагодено за промоција на логото подарок,за паметен телефон

Многу 50pcs 2 во 1 перо Еко хартија топката пенкало,зелена концепт екран на допир за да го заклучите,прилагодено за промоција

DEN 715.20

Износ
Во продавницата.

Сите предмети (вклучувајќи приоритет превозот) се предмет на 1-3 работен ден ракување со периодот пред тие да бидат испратени. Превозот обвиненија не се вклучени во вратена цената. Ние ќе ги извести сите купувачи преку е-маил откако нивните нарачки се испраќаат. Со цел да се врати објект што мора да ни се јавите за да побарате Враќање Стока за ставање во Промет. Меѓународен превозот време во основа зависи од превозот програма и вашата локација. Ние провери и одговори на нашите mail во рок од 24 часа, како и.
Гаранција и Враќање :
Сите наши производи биле строго проверени од страна на производителите и нашите КК пред превозот. Без Нервози - Наш врвен приоритет е да се обезбеди најдобри можни услуги; тоа е причината зошто ние сакате да имате најдобар политика на враќање на располагање. Разумен полнење може да е потребно во случај да сакате брзо превозот програма од нашата во оваа листа.
Превозот и Ракувањето со :
Ние препорачуваме да користите потврди брод да се обрати . Ве молиме да се консултирате со нас, прво, ако сакате да се плати преку друг метод.
Сервис и Повратни информации :
Ние знаеме дека тајната за водење на успешен бизнис на одржување на нашите клиенти среќни. Тоа е исто така многу зависи од курир и локалните обичаи/давачки. Во овој случај може да се молам пишете ни E-mail за да се избегнат било какви се разбереме погрешно. Се враќа мора да биде во оригинална состојба.013 фунти)
Ви благодариме за Шопинг
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставен и брз како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу
Плаќање :
Ние препорачуваме ЗАЧУВАМ плаќање во овој момент. Ако е така, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи вашата исплата.

За производот

Мастило Боја:
Црна
боја:
црвена, зелена, сина, црна, портокалова
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Хартија
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пенкало,Мулти-Функционални Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
1.0 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
WP802_Z50
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
ЕКО пен
Dorminat боја:
Црна,Сина,портокалова,црвена и Зелена по опција
Материјал:
Хартија барел,Пластичен клип
Мастило Боја:
Црна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози