.

.

Нови Девојки Џез Танц Носии Деца Sequins Хип-хоп Танц Костим Фаза Деца Модерна Ballroom Танцува Фустан Танц Носат 89

Нови Девојки Џез Танц Носии Деца Sequins Хип-хоп Танц Костим Фаза Деца Модерна Ballroom Танцува Фустан Танц Носат 89

DEN 875.00
DEN 1535.52
-43 %

Износ
Во продавницата.


Нови Девојки Џез Танц Носии Деца Sequins Хип-хоп Танц Костим Фаза Деца Модерна Ballroom Танцува Фустан Танц Носат 89
Костимот вклучуваат Топ+Здолниште , не се вклучуваат headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табела
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Lebal
Предлагам Висина
S(100)
90-100
M(110)
100-110
L(120)
110-120
XL(130)
120-130
2 XL(140)
130-140
3 XL(150)
140-150
4 XL(160)
150-160
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Ацетат
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
SHW89183
Танц Тип:
Ballroom
Објектот:
децата модерен танц облечи
Пол:
женски/girls/момче/машки
боја:
бела/розова
Возраст:
chidren/kids/дете
Предлагам висина:
100/110/120/130/140/150/160

Слични предлози