.

.

caneta seringa scribble пенкало училиште материјали caneta kalem оружје kawaii boligrafos канцелариски прибор подарок за деца penne

caneta seringa scribble пенкало училиште материјали caneta kalem оружје kawaii boligrafos канцелариски прибор подарок за деца

DEN 84.00
DEN 98.40
-15 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на мојот професионален канцелариски продавница Сите наши производи се фабрички места
Фото шоу

За производот

Мастило Боја:
Сина
боја:
3 Еез Случаен Избор
Бренд Име:
YOUQIWJ
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
kawaii
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
боја:
мулти боја
Големина:
Elongation size about 12CM
Стил:
симпатична корејски канцелариски
Kawaii caneta стил 1:
Пенкало canetas
Kawaii caneta стил 2:
Рудникот canetas
Kawaii caneta стил 3:
Материјал Escolar
Kawaii caneta стил 4:
boligrafos
Kawaii caneta стил 5:
Училиште papelaria
Kawaii caneta стил 6:
Stylo топката пенкала

Слични предлози