.

.

Трговија на големо 3.2 g 12 инчен 5000pcs/многу круг бисер латекс балони свадба соба декорација склопот на бесплатен превозот, или балони

Трговија на големо 3.2 g 12 инчен 5000pcs/многу круг бисер латекс балони свадба соба декорација склопот на бесплатен превозот,

DEN 18240.00

Износ
Во продавницата.


3.2 g 12 инчен 5000pcs/многу круг бисер латекс балони задебелување балон свадба соба декорација склопот на бесплатен превозот балони
[Име] 12 инчи дебела бисер извозот балон
[Спецификација] 3.2 г по парче
[Size] дува 30cm во дијаметар
[боја] Изберете вистинската боја, ве молиме оставете порака

За производот

Ballon Големина:
30cm
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Венчавка,Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година,за Роденден
Број На Модел На:
12 3.2 инчен g
Материјал:
Латекс
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
5000
Пакување:
100pcs по пакет
MOQ:
5000pcs
боја:
Метален

Слични предлози