.

.

Леопард Зебра шема круг балон mylar 18inch фолија ballon Свадба, Роденден, Годишнина Дипломирањето партија декорација 6pc/многу

Леопард Зебра шема круг балон mylar 18inch фолија ballon Свадба, Роденден, Годишнина Дипломирањето партија декорација 6pc/многу

DEN 127.68

Износ
Во продавницата.


Леопард Зебра балони круг ballon mylar 18inch 6pcs/многу фолија ballon партија декорација
Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.

За производот

Ballon Големина:
18inch
Број на Компјутери:
6Pcs
Повод:
Бренд Име:
Euniqueen
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Големина:
45cm
Пакет:
6 парчиња/многу
дизајн:
Леопард, Зебра

Слични предлози