.

.

4-Парче Тоалет И Бања Прибор Сет, Трајни Бања Декорирање Идеи - Голема Бања Сет

4-Парче Тоалет И Бања Прибор Сет, Трајни Бања Декорирање Идеи - Голема Бања Сет

DEN 729.00
DEN 792.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

ЗАВРШИ БАЊА ДОДАТОК ГРУПИ : Ова 4-Парче тоалет и Бања Прибор Сет Содржи Сапун Фармацевт, Гимнастик Носителот, Сапун Јадење И Четка за заби Држачот. SPRUCE ДО ВАШАТА БАЊА : ги Красат Вашата Бања Со Убава Бања Прибор Дополнет сет. ДИЗАЈНИРАН ДА ТРАЕ : Бања Прибор Множества Се Направени со Користење Премиум Квалитет на храна одделение Пластика Со Сапун Фармацевт Пумпа Направени со Користење на Високо-Одделение од Нерѓосувачки Челик. ACCOMMODATES ПОВЕЌЕ КОРИСНИЦИ : Овие Бања Прибор Поставите Додадете Функционална Допре До Средното И Господар Бања Décor од Страна на задоволување на Потребите На Повеќе Корисници. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа Бања Прибор Сет Е Еден Од Оние Memorably Уникатни Подароци.
За Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам. 2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. 3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 4.Ние само бродот да Aliexpress потврди адреса. За Превозот 1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси. 2. Тоа трае околу 15-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес. 3.Превозот цена doest не вклучува никакви увозни даноци. 4.Ние ќе рефундирање на купувачи доколку купувачите се врати на предмети во рамките 15days по приемот за било какви причини;Сепак, купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30-35business дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас. За Повратни Информации 1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата. 2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. 3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да остави Негативни повратни информации, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува.

За производот

Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
leezujun
Тип:
Четири-парче Сет
Број На Модел На:
BA006
Материјал:
Пластични
Материјал:
PS
боја:
Зелена,Сина,црна,бела

Слични предлози