.

.

Нова Бања, Кујна Хартија Држач за Пропелер се Тркалаат Крпа Рек Тоалет и Мијалник Вратата Виси Организатор Складирање Кука Носителот Рек 1Pc

Нова Бања, Кујна Хартија Држач за Пропелер се Тркалаат Крпа Рек Тоалет и Мијалник Вратата Виси Организатор Складирање Кука Носителот

DEN 602.00
DEN 733.92
-18 %

Износ
Во продавницата.

Нова Бања, Кујна Хартија Држач за Пропелер се Тркалаат Крпа Рек Тоалет и Мијалник Вратата Виси Организатор Складирање Кука Носителот Рек 1 Pc
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница!

За производот

Бренд Име:
GOUGU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Две-парче
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A141-ZM
Име:
Кујна Хартија Држач За Пропелер
Погоден ткиво:
се тркалаат на хартија
Погодна прилика:
Кујна, Бања
Употреба:
Се Тркалаат Хартиена Крпа
Пакет:
1 x Ролна Хартија Носителот
Големина:
260*65*90mm

Слични предлози