.

.

2017 Нови микрофибер крпа се Соочуваат со Губење на Телесна Бања Брз Сува Возрасни Washclothes Супер Абсорбента Бански Туш Бања Пешкир 70*140cm

2017 Нови микрофибер крпа се Соочуваат со Губење на Телесна Бања Брз Сува Возрасни Washclothes Супер Абсорбента Бански Туш Бања

DEN 637.00
DEN 708.48
-10 %

Износ
Во продавницата.


Име на производ : 2017 Нови микрофибер крпа се Соочуваат со Губење на Телесна Бања Брз Сува Возрасни Washclothes Супер Абсорбента Бански Туш Бања Пешкир 70xxxx8140cm
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

За производот

Расположливиот:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Ролна
Техника:
Ткаени
Тежина:
360G
Материјал:
Микрофибер Материјал
Број На Модел На:
плажа крпа
Тип:
Бања Пешкир
Стил:
Обична
Шема:
Избелени
Апсорпција:
15s-20
Бренд Име:
WINSTBROK
Функција:
Компресирани
Големина на:
70*140cm
Употреба:
Дома
Пакет:
1 buc
Возрасна Група:
Возрасни лица

Слични предлози