.

.

Момчињата Ајкула Маскирани Микрофибер Крпа Плажа Пливање на Плажа Крпа 60x120cm 5 - 8 Години Детска Плажа Крпа Poncho Подароци

Момчињата Ајкула Маскирани Микрофибер Крпа Плажа Пливање на Плажа Крпа 60x120cm 5 - 8 Години Детска Плажа Крпа Poncho Подароци

DEN 331.00
DEN 648.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
Момчињата Ајкула Маскирани Микрофибер Крпа Плажа Пливање на Плажа Крпа 60x120cm 5 - 8 Години Детска Плажа Крпа Poncho Подароци Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Враќање & Наплата :
1. 4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Опис : Точка Име : спорт крпа Боја : Како на сликата покаже Материјал : Микрофибер Материјал Големина:120*60см Употреба : патување крпа Пакет : 1x крпи бања ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете од трансакцијата.

За производот

Бренд Име:
YHOUSE
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
H50744
Апсорпција:
26s-30 години
Техника:
Ткаени
Тежина:
260g
Тип:
Бања Пешкир
Функција:
Компресирани
Обликот:
Мини
Материјал:
Микрофибер Материјал
Расположливиот:
No
Шема:
Печатени
Стил:
Цртан филм
Име на производ:
микрофибер крпа
боја:
Како се покаже слика
Материјал:
Микрофибер
1:
toallas microfibra спорт
2:
serviette ronde де plage
3:
handdoeken
4:
toalla microfibra
5:
serviette де bain
6:
serviette де plage ronde
7:
serviette де plage

Слични предлози