.

.

Vitnage Флорални Јапонски Традиционални Жените Кимоно Gown Нов Стил За Печатење Yukata Фустан Новина Перформанси Облека Cosplay Костим

Vitnage Флорални Јапонски Традиционални Жените Кимоно Gown Нов Стил За Печатење Yukata Фустан Новина Перформанси Облека Cosplay

DEN 1169.00
DEN 1669.92
-30 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Rayon Полиестер
Големина : Една Големина
Боја : Multicolor
6 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
Важна Забелешка
Бидејќи нашата големина е Азија,Не исто со вашата земја големина,
Кога ќе нарачате од нашата продавница ,ве молиме Референца нашата големина на табелата ,изберете вистинската големина за вас ,
Ако вие не може да се избере правилната големина од себе ,ве молиме Контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат. Ви благодариме
Мерење : На Кимоно е една големина за слободни Должина : 126 cm/49" Биста : 120 см/47"

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Број На Модел На:
H0055-A
Пол:
Жените
Тип:
кимоно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Полиестер,Rayon
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Боја:
multicolor
Големина:
One Size
Стил:
Јапонската Национална Кимоно
Сезоната:
Пролет , Лето ,Есен ,Зима,
Шема:
Печатени Цвет
Sleeve:
Бат-крило Ракав
Јака:
V Деколте

Слични предлози