.

.

CARTAILOR авто седиште перница одговара за hyundai veracruz 2007 додатоци за автомобили места заштитник сендвич седиште опфаќа & поддржува

CARTAILOR авто седиште перница одговара за hyundai veracruz 2007 додатоци за автомобили места заштитник сендвич седиште опфаќа

DEN 8640.00
DEN 10800.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Таквите автомобил седиште перница за hyundai veracruz 2007 додатоци за автомобили седиште заштитник сендвич ткаенина
седиштето опфаќа&поддржува бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Материјал : Висина На Квалитетот Згусне Сендвич Faric
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 3.50 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : There is 1 верзии одговара за hyundai veracruz 2007-2012 година 7 седишта верзија .
Ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна автомобил места или не . Однапред ви благодариме.
За користење на логото : предниот ред столче покрие со автомобил марка лого.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Автомобилот верзија како што следува, ве молиме проверете ја оваа верзија дали е ист како вашиот автомобил внатрешна седиште.
Одговара за hyundai veracruz 2007-2012 година 7 седишта верзија
Дише дебелина сендвич faric материјал на седиштето маска
Примерокот покаже(само прикаже производи)

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Специјални Функции:
автомобил места заштитник
Објектот Тежина:
3.50kg
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Ширина:
52cm
Mfg Серија Број:
обичај фитинг седиште опфаќа
Објектот Должина:
156cm
Објектот Висина:
49cm
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име на производ:
обичај столче маска
боја:
беж / сива / red / сина како на слика
Погоден за:
столче опфаќа за автомобил седишта
Функција:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал:
задебелување на новиот сендвич ткаенина
Објектот нема:
JK-LK138
функција 1:
декоративни седиште перница покрива
is_customized:
yes
Карактеристика 2:
целосна покриеност покрие седишта
Автомобил Направи:
За Hyundai Veracruz 2007-2012 година 7 седишта за во автомобил

Слични предлози