.

.

CARTAILOR обичај се вклопуваат столче опфаќа за 2015 hyundai genesis coupe седиште покрие поставите сендвич додатоци за автомобили седиште заштитник

CARTAILOR обичај се вклопуваат столче опфаќа за 2015 hyundai genesis coupe седиште покрие поставите сендвич додатоци за автомобили

DEN 7027.00
DEN 8784.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Обичај фитинг столче опфаќа за 2015 hyundai genesis coupe седан седиште покрие поставите сендвич
додатоци за автомобили седиште заштитник бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Автомобил погоден : прилагодено столче покрие сет за Hyundai Genesis 2015 година
Материјал : дебелина сендвич ткаенина
Боја : Сива / Беж / Red / Сина како на слика
Бруто тежина : 2.50 килограми
Големина : прилагодено автомобил места опфаќа
Имајте на ум : There are 2 модел ( No. 1 / No. 2 ) погодни за Hyundai Genesis 2015 Година
Pls проверете кој е ист стил како вашата внатрешна седишта,а потоа изберете боја ви се допаѓа.
Ако имате било какви прашања,pls слободно контактирајте со нас .
За користење на логото : предниот ред столче покрие со автомобил марка лого.
Ова е прилагодите седиште покрива .тоа ќе се вклопи добро со вашиот автомобил .
No. 1 : Погоден за Hyundai Genesis 2015 Верзија
Број 2 : Погоден за Hyundai Genesis 2015 Верзија
Дише дебелина сендвич ткаенина материјал на седиштето маска
Примерокот покаже ( само прикаже производот)

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Mfg Серија Број:
обичај се вклопуваат столче опфаќа поставување
Објектот Ширина:
52cm
Специјални Функции:
автомобил места заштитник и лесно да се инсталира
Објектот Должина:
156cm
Применливи Сезона:
Три Сезоната
Објектот Висина:
49cm
Објектот Тежина:
2.50kg
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име на производ:
обичај фитинг столче опфаќа
боја:
беж / сива / red / сина како на слика
Погоден за:
посветен автомобил седишта
Функција:
столче покрие сет
Други Материјали:
задебелување на новиот сендвич ткаенина
Објектот нема:
РЛ-LK142
функција 1:
внатрешни додатоци за автомобили
is_customized:
yes
Карактеристика 2:
целосен сет мрежа столче маска
Автомобил Направи:
За Hyundai Genesis 2015 година автомобил

Слични предлози